OGŁOSZENIA I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU-01 MARCA 2020 R.

1. Przypominam, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 15.00, a Gorzkie Żale w niedziele po jednej z Mszy św.: dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.00, a w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. Po Drodze Krzyżowej bezpośrednio odprawiana jest Msza św. Zachęcam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali szczególnie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania oraz Dzieci Komunijne.

2. W tym roku z Parafialne Rekolekcje Wielkopostne przypadają od 15-17 marca. Szczegóły tych rekolekcji podam w następna niedzielę.

3. W minionym tygodniu trwały prace przy budowie Pomnika papieża. Wszystkim którzy pomagali serdeczne Bóg Zapłać.

4. Dzisiejsza niedziela jest pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Sumie i modlitwa za przyczyna św. Jana Pawła II.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek oraz sobota miesiąca. Chorych i starszych odwiedzę po rekolekcjach parafialnych.

6. Ofiarę na cele gospodarcze złożyli; P. Krzysztof i Ewa Matyjasik z N. Chrostkowa oraz.P. Stanisław Jurkiewicz z Makówca. Dziekuję.

7. Można odebrać Nasza Arkę na miesiąc marzec.

W tym tygodniu w środę przypada święto św Kazimierza królewicza. Wszystkim solenizantom składam najlepsze życzenia obfitości Łask Bożych.