Ogłoszenia duszpasterskie 04.04.2021 r.

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy DRUGĄ NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
  2. Serdecznie dziękuję Paniom z Chrostkowa i Pani z Parafii Żałe za przygotowanie i piękne udekorowanie Grobu Pańskiego.
  3. Serdecznie dziękuję Panu z Chrostkowa za solidne wykonanie kraty do ciemnicy.
  4. Serdecznie dziękuję Panu Organiście oraz Panu Kościelnemu za pomoc w dekoracjach kościoła i oprawie świątecznych liturgii.
  5. W przyszłym tygodniu proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła mieszkańców Wildna.
  6. Przypominam, że w naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 1os./20 m2. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  7. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.