Ogłoszenia duszpasterskie 28.03.2021 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy obchody Wielkiego Tygodnia. Dziś na wszystkich Mszach Św. poświęcone zostaną palmy.
  2. Porządek nabożeństw Triduum Paschalnego będzie następujący: – Wielki Czwartek o godz. 17:00 Msza Wieczerzy Pańskiej – Wielki Piątek o godz. 15:00 Liturgia Męki Pańskiej. Adoracja od godziny 9:00. – Wielka Sobota – poświęcenie pokarmów o godzinach: 10:00, 11:00, 12:00 i 15:00 oraz przed liturgią wieczorną. W tym roku zgodnie z ustaleniami Ks. Biskupa w związku z pandemią, święconek nie stawiamy jak zazwyczaj na balaskach, ale trzymamy przy sobie. O godz. 19:00 Liturgia Wigilii Paschalnej. Adoracja od godziny 9:00. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Msze Św. o godzinie 8:00, 10:00, 12:00. W związku z obostrzeniami nie odbędzie się tradycyjna procesja rezurekcyjna.
  3. Przypominam, że w naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 1os./20 m2. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  4. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.