OGŁOSZENIA – Czwarta Niedziela Wielkanocna (03.05.2020 r.)

1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele tydzień modlitw w intencji nowych świętych powołań do służby w Kościele.
  2. Jutro wspomnienie św Floriana patrona wszystkich strażaków. Składam im najlepsze życzenia i będziemy się a nich modlić na Mszy św wieczornej oraz nabożeństwie majowym.
  3. Trwajmy na nabożeństwach majowych w domach oraz tam gdzie się da przy figurkach. Przypominam że nabożeństwa majowe są transmitowane online na stronie internetowej naszej parafii codziennie o godz 18.00.
  4. Mieszkańcy 1 części Adamowa podjęli się odnowienia i konserwacji figurki. Koszty z tym związane są następujące:
    • koszt ogrodzenia 9 przęseł – 130 zł za przęsło
    • środki do konserwacji ok 500 zł

Przewidywany koszt naprawy wyniesie 2.200 zł. Prace związane z remontem będą wykonane przez mieszkańców we własnym zakresie. Środki pieniężne są tylko potrzebne na materiały. Ofiary będą zbierane przez radnych parafialnych. Anonimowy ofiarodawca na swój koszt dokona konserwacji Figurki Matki Bożej Skępskiej, która liczy sobie 200lat. Proponowana kwota od Rodziny wynosi 100 zł. Rozliczenie wydatków będzie przedstawione przez ks Proboszcza na mszach św. po zakończeniu prac.
  1. Dziękuję za ufundowanie nowego Krzyża przydrożnego na pograniczu parafii naszej i Skępego dalej za N. Chrostkowem w kierunku Franciszkowa; p.Krzysztofowi i Ewie Matyjasikom oraz p. Andrzejowi i Marioli Dywickim z Franciszkowa za wykonanie ogrodzenia. Krzyż został poświęcony na nabożeństwie majowym. Bóg Zapłać.
  1. Dziękuję a ofiary na potrzeby Kościoła: p. Tyburskiej oraz p. Przerwa z Adamowa, p. Urszuli Jeziorskiej z Wildna, p. Dariuszowi i Małgorzacie Wielguckim z Wildna, p. Irenie i Adamowi Matuszewskim z Nowej Wsi. Oraz anonimowym ofiarodawcom. Bóg Zapłać
  1. W tym tygodniu przypada w środę św Apostołów Filipa i Jakuba oraz w piątek Uroczystość bpa Stanisława patrona Polski.
  1. Intencje.