Ogłoszenia duszpasterskie (12.07.2020 r.)

1. W przyszłą niedzielę, 19 lipca, po Mszy Świętej o godzinie 10:00 spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i odnowienia Przyrzeczenia Chrztu Świętego.
  2. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna czynna będzie po Mszach Świętych wieczornych, oprócz poniedziałku.
  3. Chciałem serdecznie podziękować Panu Wójtowi za udostępnienie Domu Kultury na obiad ingresowy i za wszelką okazaną pomoc i życzliwość.
  4. Składam serdeczne podziękowania Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich za przygotowanie dzisiejszego poczęstunku.
  5. Serdeczne Bóg zapłać Panu Kościelnemu i Panu Organiście za uporządkowanie terenu przy kościele i plebanii.
  6. APEL PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI O PRZESTRZEGANIE ZALECEŃ SANITARNYCH W CZASIE WAKACJI:
    Zbliżający się czas wakacji i urlopów może skutkować osłabieniem czujności i determinacji w konsekwentnym stosowaniu środków bezpieczeństwa sanitarnego. Epidemia koronawirusa nie zakończyła się i cały czas jesteśmy narażeni na zakażenie.
    Apeluję więc do wszystkich, aby w poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje oraz innych, przestrzegać wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominam, aby podczas nabożeństw – oprócz celebransów – wierni i osoby posługujące zasłaniały usta i nos. Pamiętajmy o stosowaniu innych wskazań, w tym dezynfekcji rąk, czy zachowania bezpiecznego dystansu.
    Wszystkim życzę udanych wakacji i urlopów. Niech będzie to czas bezpiecznego wypoczynku oraz odzyskiwania sił fizycznych, psychicznych i duchowych.
  7. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.