Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020 r.

1. W środę, 28 października ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA, w niedzielę, 1 listopada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH;
  2. W związku z wprowadzonymi restrykcjami i zarządzeniem Biskupa Płockiego w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny nie odbędą się Msze Święte na cmentarzu parafialnym.
  3. W dzień Wszystkich Świętych po Mszy Świętej o godzinie 12:00 będą modlitwy za zmarłych jak w poprzednich latach na cmentarzu.
  4. W naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 65 osób.
  5. Przypominam i zachęcam do segregowania śmieci na cmentarzu. Plastiki proszę wrzucać do dużych kontenerów, szkło do tzw. dzwonów i zużyte kwiaty i rośliny naturalne składać luzem.
  6. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Chrostkowo.
  7. Zapisujemy na wypominki za zmarłych z naszych rodzin, jednorazowe i roczne.
  8. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po Mszach Świętych.
  9. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.