Ogłoszenia duszpasterskie (30.08.2020 r.)

1. W tym tygodniu, we wtorek uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Msza Św. o godz. 8:00 zapraszam uczniów, nauczycieli i rodziców.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz.9:00; Msza Św. w Nowej Wsi o godz. 12:00
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Pierwszej Komuni Św. o godz. 10:00. Z uwagi na pandemię, proszę aby we Mszy Św. uczestniczyły głównie dzieci pierwszokomunijne, rodzice i zaproszeni goście. Parafian proszę o udział we Mszy Św. o godz. 8:00 lub 12:00.
  4. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i rodziców odbędzie się w piątek od godz.16:00.
  5. W tym tygodniu proszę o przygotowanie Kościoła na uroczystość rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka pieniędzy do puszek na pomoc dla  Libanu. Pieniądze przekazane zostaną do Caritas Polska.
  7. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.