OGŁOSZENIA (V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29.03.2020R.)

1.Dziś Msza św o godz. 10.00 transmitowana przez internet dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć duchowo i łączyć się w modlitwie z Kościołem parafialnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Jeśli Rodzina nie odwoła Intencji to Msze św. o godz 8.00, 10.00 ( transmisja przez Internet na stronie Parafii Chrostkowo) oraz o 12.00. Zgodnie z wytycznymi Ks Biskupa Msza św. tylko dla 5 osób (najbliższej Rodziny, która zamówiła Intencje). W tym dniu nie będzie Procesji z Palmami. Zachęcam by w domu przez transmisje łączyć się z nami we wspólnej modlitwie trzymając w dłoniach palmy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. Z racji sytuacji zagrożenia .Spowiedź pierwszopiątkowa odłożona na czas po epidemii.

W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA NIE BĘDĘ ODWIEDZAŁ CHORYCH STARSZYCH Z KOMUNIĄ ŚW. Z RACJI OBIEKTYWNYCH.

Mszy św w Nowej Wsi również nie będzie.

4. Można nabywać w tygodniu po Mszach św Baranki na stół wielkanocny jako Dzieło naszego Chrześcijańskiego Miłosierdzia.

5.Wszystkie wytyczne i szczegółowe Informacje znajdują się na stronie Internetowej Naszej parafii;

parafiachrostkowo.eu

Od najbliższej soboty 4 kwietnia Msza św. wieczorna odprawiana jest według czasu letniego.

6.W najbliższy piątek zapraszam na transmisje Drogi krzyżowej z naszego Kościoła o godz. 15.00.

7. W związek małżeński maja zamiar wstąpić;

Mączyński Marcin kaw. zam Brzozówka oraz Justyna Michalska, panna zam Chrostkowo par. tut. Zapowiedź druga;

Piotr Umerle, kaw. zam Janiszewo oraz Daria Błaszkiewicz, panna. zam Wojnowo par Ruże. Zapowiedź pierwsza.