OGŁOSZENIA – VI Niedziela Wielkanocna (17.05.2020 r.)

1. Trwamy na modlitwie dziękczynnej z okazji 100 rocznicy Urodzin Papieża. Dziś wieczorem o godz.21 00 nabożeństwo majowe oraz Apel jasnogórski przy pomniku Papieża.
  2. Jutro w Rocznicę Urodzin Papieża Msza św o godz. 10.00 w Intencji Parafian. Po południu o godz 18.00 Msza św oraz nabożeństwo majowe z poświęceniem pomnika Papieża, oraz Apel jasnogórski o godz. 21.00.Zapraszam do wspólnej modlitwy i udziału w tych Uroczystościach. Zapraszam również drh strażaków wraz z pocztami sztandarowymi.
  3. Od dzisiaj może się gromadzić większa liczba wiernych w Kościele ( 40 osób) pozostali w bezpiecznej odległości mogą uczestniczyć w liturgii na zewnątrz Kościoła.
  4. Przypominam, że wszystkie Uroczystości można również oglądać na Stronie Internetowej naszej Parafii.
  5. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby Parafii anonimowym ofiarodawcom.
  6. Komunikat Kurii.
  7. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Śliwiński Paweł, kawaler zam Makówiec par tut. oraz Rakowiecka Dorota,panna zam. Piaski par Sierpc-Fara. Zapowiedź pierwsza.

1. Intencje