OGŁOSZENIA – VII Niedziela Wielkanocna (24.05.2020 r.)

1. Dziś niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień w Niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha św. Zielone Świątki.
  2. Za tydzień miały się odbyć w naszej parafii Komunie św . Z racji na stan epidemii zostały przeniesione na dzień 13 września. 2020r.
  3. Jak wiemy odwołana z tego roku Pielgrzymka parafialna do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie odbędzie się za rok w dn 30.04 do 03. 05 2021r.
  4. Przypomnę że na ten czas w naszym kościele może gromadzić się do 40 osób oraz przed Kościołem w bezpiecznej odległości.
  5. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Śliwiński Paweł kawaler zam Makówiec par tut. oraz Rakowiecka Dorota panna zam Piaski par Sierpc-Fara. Zapowiedź druga.
    • Pakulski Damian kaw. zam Makówiec par tut. oraz Kowalczyk Marta panna zam. Lipno. Zapowiedź pierwsza.
    • Dudziński Krystian kaw. zam Kujawy par Skępe oraz Kwiatkowska Małgorzata panna. Zam Makówiec par tut. Zapowiedź pierwsza.
  6. Intencje.