Ogłoszenia duszpasterskie – 02.08.2020 r.

1. W czwartek, 6 sierpnia, przypada Święto Przemienienia Pańskiego, Msze Święte jak w dni powszednie.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek od godziny 9:00.
  3. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę na cele gospodarcze, które wyniosły 2512 zł.
  4. Rachunek za ostatni wywóz śmieci z cmentarza wyniósł 1918 zł.
  5. Serdecznie dziękuję Panu Sołtysowi i Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowej Wsi, którzy z własnej inicjatywy wykosili trawy na cmentarzu.
  6. Serdecznie dziękuję osobom, które w środę ubiegłego tygodnia pomagały mi w dalszym zagospodarowaniu się na plebani.
  7. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy złożyli ofiary na poczęstunek dla pielgrzymów.
  8. Dziękuję przedstawicielowi OSP z Makówca za eskortę na wyjeździe rowerowym do Obór dla Ministrantów.
  9. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna czynna będzie po Mszach Świętych wieczornych, oprócz poniedziałku.
  10. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.